Co najbardziej pobudza zmysły mężczyzn? Co powoduje że zmieniamy się w zdecydowane i świadome swojej wartości kobiety? Odpowiedzią na te pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest ważne przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla siebie lub partnera, co powinno się brać pod uwagę?
Jednym z najważniejszych kryteriów idealnej bielizny, winien być materiał, ponieważ to on zaświadcza o komforcie noszenia jej przez ciebie. To materiał decyduje o wartości oraz także o tym czy spełni swoją rolę w codziennym życiu ale także w wyjątkowych dla nas chwilach
Bielizna tworzone są zazwyczaj z
materiałów naturalnego pochodzenia ale też tych sztucznego pochodzenia. Jeśli mowa o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jej jakości świadczy długość sprężystość włókien. Wyróżniamy dwa typy bawełny- bawełna czesana i superczesana.Obie są przyjemne dla skóry. Bielizna tego rodzaju jest niezwykle zwiewna a co więcej sprawia że nasza skóra może oddychać swobodnie. Coraz częściej zaczyna się ekspolatować tkaniny bambusowe która skutecznie zastępuje bawełnę. Jest również delikatne oraz rozciągliwe. Jednak w dzisiejszych czasach naturalność często zastępowane są produktami sztucznymi, tutaj także tak jest. Jako przykład podamy elastan który od wielu lat jest udoskalany i ciągle pozyskuje spore zainteresowanie i użytek. Łączony jest też z naturalnymi włóknami. Zbliżony charakter ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał oraz niesłychanie lekki.

Beauty 77