Portale społecznościowe czy czasopisma pisane są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla czytelniczek. Dlaczego tak się dzieje skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęto że moda stworzony jest dla kobiet. Przyjęto też, że faceci nie są skłonni do rozmów na temat ubioru czy wyglądu. Damy uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi zdobyczami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest czymś obcym! Pogadajmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju miewa się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym problemem polskich marek jest koncepcja prezentowania ubrań w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących odstrasza nieraz stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje ubrania. Najczęściej jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, jak mówią koniecznie biała oraz czarna. Kolejną rzeczą powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia na każdą okazję!
Finalną niezbędną rzeczą są stylowe buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki