Czy znasz 3 podstawowe słowa nakreślające stereotypową kobietę? Ja znam: milość, bliscy i wyglad. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują kobiety? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak widzi siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują oby dwie strony? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednak nie akceptują postawy w nieskończoność zaangażowanego mężczyzny. Jak często mawiają z jednej strony potrzebują troski, zaangażowania w uczuciach, jednakże w drugiej połowie skrycie pragną żeby ich kochanek czasami stawiał opór, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom też pragną zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a co dopiero relacja czy atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom pięknych dam? Jak sprawić by być na pozycji lidera?
Zadbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, żeby pamiętać jakie z nich bywają najistotniejsze oraz na nich skup się najbardziej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później po prostu gaśnie. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna