Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych regionów jest na tyłach, jednak gdyby jednak przypatrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy producenci są w stanie przedstawić nam naprawdę wiele!
Od najbardziej porządanych fasonów aż po wysokich lotów materiały. Gdzie nastał problem konsumentów? Brak dostatecznych predyspozycji projektantów czy może szukający są za bardzo rygorystyczni w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na wejście na właściwy tor. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, albo innych ubrań klienci nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy jedynie sprawdzić miejscowy asortyment.

Kończąc postarajmy się zaakceptować i pokochać to co nasze! Zostawmy plotki i dajmy szansę Polskim producentom oraz pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety